شرکت صنایع غذایی تاک قزوین در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید محصولات غذایی کنسرو شده با برندهای جویاتن، اروند، خوشبخت و زنوز واقع در استان قزوین شهر تاکستان در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و زیربنای ۳۵۰۰ مترمربع سوله و سالن های تولید و سردخانه به ظرفیت ۳۰۰ تن با اخذ مجوزهای لازم شوع به فعالیت نمود.

کارخانه تولیدی تاک قزوین را می توان یکی از مهمترین و بزرگترین تولیدکنندگان کنسرو ماهی در ایران و همچنین یکی از بزرگترین واردکنندگان ماهی تن با بهترینوتازه ترین کیفیت از تمامی مناطق صیادی دنیا شمرد که دارای مجوز اتحادیه اروپا می باشند. فرایند تولید محصولات کارخانه تاک قزوین منطبق بر استانداردهای ۲۸۷۰_۲۳۲۶_۱۸۸۱_۱۶۳۵ دارای ۵ خط تولید کنسرو با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا و پرهیز از هرگونه مواد نگهدارنده در محیطی کاملا کنترل شده از لحاظ مسایل بهداشتی و ایمنی مواد غذایی توسط متخصصین مجرب و کار آزموده تولید می گردد.

واحد کنترل کیفیت این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاه و نیروهای متخصص و روش های تدوین شده استاندارد بر مبنای سیستم تجزیه و تحلیل مخاطره و کنترل بحرانی (Haccp) کلیه مراحل تولید را تحت نظارت و مراقبت مستمر دارد. با افتخار و سربلندی به اطلاع میرساند که مجموعه مدیریت و پرسنل شرکت تاک قزوین در جهت تحقق خواسته های مشتریان محترم و اهداف عالیه شرکت همواره با استفاده از بهترین تکنولوژی و مرغوبترین مواد اولیه و متخصصین مجرب و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی با پشتکار و علاقه وافر درجهت حفظ و ارتقا کیفیت محصولات تولیدی تلاش می نماید.

 

 

محمدطرزمنی
مدیر عامل / موسس

جواد میرزایی
مدیر بازاریابی

جواد میرزایی
روابط عمومی